Vstavané skrine-HISTÓRIA

Asi každý pozná vstavané skrine,ktoré boli zabudované v panelákových bytoch v dobách spred 20 až 30 rokov a boli umiestnené hlavne na chodbách a v kuchyniach(špajz).
Už vtedy bolo jasné,že sú výborným riešením nedostatku priestoru v domácnostiach.
V dnešnéj dobe su požiadavky omnoho vačšie.V roku 1991 sa ojavili prvé vstavané skrine na mieru s posuvnými dverami ako ich poznáme dnes.Za 20 rokov prešiel vývoj dlhú cestu a dnešné skrine su iba ťažko porovnateľne s tými z roku 1991.
V dnešnej dobe sú neporovnateľné kvalitnejšie,výber materialov je niekoľkonásobne vačši a cena je v priemere až o 50 % nižšia. Posuvné dvere sú dnes ľahšie,material kvalitnejší a výber materiálov,odtieňov a rámov je obrovský.

Dnes sú Vstavané Skrine od DOORNETu už dostupné takmer na celom území Slovenska.

Západné Slovensko:

Bratislava,Senec,Dunajská Streda,Galanta,Komárno,Nové Zámky,Levice,Nitra,Trnava,Pezinok,Malacky,Senica,Topoľčany,Hlohovec Nová Baňa,Zlaté Moravce,Trenčin,PiešťanyPovážska Bystrica,,Partizánske, Bánovce nad Bebravou,Ilava,Myjava,Nové Mesto nad Váhom,Puchov

Stredné Slovensko:

Žilina, Bytča,Čadca,Kysúcké Nové Mesto,Turčianské Teplice LiptovskýMikuláš,Dolný Kubín,Ružomberok,Banská Bystrica,Zvolen,Brezno,Martin,Žiar nad Hronom, Prievidza,Krupina,Banská Štiavnica,Lučenec,Rimavská Sobota,Poltár,Revuca,Veľký Krtíš,

Východné Slovensko:

Košice,Prešov, Poprad,Spišská Nová Ves, Kežmarok,Stará Ľubovňa,Trebišov,Michalovce,Humenné,Bardejov